Wczorajsze spotkanie o aromaterapii (09.06.2026) z panią Iwoną Burgchardt było pełne inspiracji i naturalnych zapachów.
Poznałyśmy świat olejków eterycznych, dowiedziałyśmy się, czym są, jak powstają oraz w jaki sposób mogą wspierać nasze zdrowie i odporność w naturalny sposób.
Nie zabrakło również praktyki. Wąchałyśmy olejki eteryczne, poznając ich wyjątkowe aromaty i właściwości. Każdy zapach niósł ze sobą inne korzyści dla organizmu i samopoczucia.
Dziękujemy pani Iwonie Burgchardt za cenną wiedzę, inspirację i wspaniałą atmosferę, a wszystkim uczestnikom za obecność i wspólnie spędzony czas.
Karolina Żelazek










Brak komentarzy:
Prześlij komentarz