piątek, 9 października 2015

Akcja: e - motywacja. Ruszył nowy cykl spotkań dla Seniorów

    Skończyły się wirtualne Spotkania z pasjami, zastąpił je cykl webinariów Akcja: e - motywacja. Celem nowej inicjatywy przygotowanej przez Fundację Orange jest aktywizacja i wspieranie osób starszych w rozwoju osobistym i społecznym.
     Gościem specjalnym każdego z odcinków będzie Tomasz Kozłowski, psycholog, szkoleniowiec, skoczek spadochronowy, ratownik GOPR, zawodowo wspierający ludzi w samorozwoju. Podczas webinarium mówił o znaczeniu współpracy w niewielkich grupach. Drugim gościem była Emilia Krakowska, aktorka filmowa i teatralna, która popularność i sympatię widzów zdobyła rolą Jagny w serialu Jana Rybkowskiego "Chłopi". W umiejętności życia z ludźmi w zgodzie i dobrych relacjach stawia przede wszystkim na rozmowę. 
     Pierwsze spotkanie okazało się ciekawe zarówno ze względu na bohaterów jak i na przekazane treści. Kolejne też z pewnością będą interesujące i serdecznie zapraszamy na nie już teraz. Informacje o kolejnych spotkaniach ukażą się na profilu społecznościowym Facebook, oraz w Bibliotece i przez sms.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz