piątek, 5 grudnia 2014

Klub Super Mama

    Od roku 2009 przy Oddziale dla Dzieci i Młodzieży działał Klub Małego Dziecka. W tym roku, z inicjatywy pani Patrycji Erdman, Klub Małego Dziecka zamieniono w Klub Super Mama. Wszystkie mamy przystały na tą zmianę, za co im serdecznie dziękujemy.    

Klub Super Mama działa przy Oddziale dla Dzieci i Młodzieży MBP w Żaganiu, pod patronatem Burmistrza Miasta Żagań, Prezesa Spółki Pałac Książęcy oraz Zakładu Fotografii Barwnej. 23 czerwca 2014 r., w Sali Kryształowej, uroczystego otwarcia dokonali koordynator Klubu Patrycja Erdman, Dyrektor MBP Magdalena Śliwak oraz Prezes Pałacu Książęcego Paweł Lóssa. 
  Podczas kolejnych spotkań, klubowicze odbyli spotkania z profesjonalistami różnych zawodów. Gościem Klubu był założyciel Szkoły Walki i Tańca RONIN instruktor i choreograf Artur Niezgoda. Mamy i ich pociechy podziwiały występy młodych artystów, podopiecznych pana Artura, grały na bębenku i obejrzały broń wykorzystywaną w sztukach walki. Klubowicze skorzystali z  zaproszenia do Klubu Team Malinowski, w czasie którego poćwiczyli pozycje obronne przed atakiem. Podczas spotkania z Anną Marciniak z Poradni Dietetycznej Kaloris poznali m.in.  zbawienne właściwości mleka. Klub Super Mama włączył się do realizacji marzeń małej Zuzi, powstały kartki na jej urodziny. Mamy także wykazały się sprawnością manualną i stworzyły  mięciutkie przytulanki. Dzięki sponsorom, super mamy uczestniczyły w sesji zdjęciowej. Efekt wspólnej pracy można obejrzeć na holu Pałacu Książęcego.
   Spotkania w Klubie Super Mamy to nawiązywanie nowych znajomości, wymiana informacji i doświadczeń, nabywanie nowych umiejętności. Bardzo ważne jest to, że Klub pomimo swojej nazwy, otwarty jest również dla tatusiów, babć, dziadków i opiekunów. Zapraszamy...  :-)
                                                                                                                                         Alicja Ptasińska 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz