czwartek, 11 kwietnia 2013

Spotkanie autorskie z Ewą Nowak


   
   Uczciwość, szczerość, przyjaźń....
   
   W kręgu takich wartości odbyło się spotkanie autorskie z Ewą Nowak. Pisarka 9 kwietnia gościła w naszej Bibliotece na zaproszenie Dyskusyjnego Klubu Książki dla dzieci i młodzieży.
    Oprócz powieści dla dzieci i młodzieży, pisze felietony i opowiadania. W swojej twórczości podpowiada jak radzić sobie w szkole i w domu, w dobrych i złych chwilach. Utwory Ewy Nowak zawierają cenne wartości, o których obecnie tak często zapominamy. Do nich należą uczciwość, szczerość w stosunku do siebie i innych, przyjaźń, miłość oraz szacunek do drugiego człowieka. Problemy, z którymi borykają się główni bohaterowie są uniwersalne, pasujące do ludzi żyjących w różnych czasach.
     Autorka bardzo szybko nawiązała kontakt z młodzieżą, wręcz oczarowała swoją osobowością. Wszyscy z uwagą słuchali opowieści o życiu i twórczości pani Ewy. Po spotkaniu był jeszcze czas na prywatne rozmowy, oczywiście na zakończenie każdy mógł nabyć książkę oraz otrzymać autograf. Pomimo śniegu za oknem, w Bibliotece panowała gorąca i bardzo serdeczna atmosfera. 
                     Alicja PtasińskaKsiążki Ewy Nowak dostępne w MBP:

Chłopak Beaty
Diupa
Koleżaneczki
Krzywe 10
Lawenda w chodakch
Prawie czarodziejki
Szarka

i inne, które będą dostępne po wprowadzeniu do księgozbioru.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz